RSS Haberler   Açılış sayfam yap   Sık kullanılanlara ekle   Mesaj Gönder
Ana Sayfa
Bize Ulaşın
Bize Yazın
Ziyaretçiler

ZİYARETÇİ DURUMU
Toplam : 757371
Bugün : 47
Online : 2
SİZLERİN YAZDIKLARI
Dr. Haldun Sümer 10.03.2011
Sivas-Erzincan Tabip Odası Yönetim Kuruluna, Talepte bulunmak yeni mi aklınıza geldi. Önce 13 Mart Ankara Mitingi'nin duyurusunu yapın. Saygılarımla.

Önder Kavakcı 21.01.2010
sayın tabip odası Yönetim kurulu tam gün yasa tasarısına karşı olduğunuzu sayfanıza girdiğim zaman öğrenmiş bulunuyorum. Aynı zamanda TTB nin bir günlük iş bırakma eylemine katılmama kararını aldığınızı da öğrendim. Yasa görüşülmektedir ve yakında da ne yazıkki bu haliyle meclisten geçecektir. Böylece Hekimlerin yakın gelecekte hak kaybına uğrayacaktır. Bu konuda hükümete sesinizi (tabiplerin sesini) duyurmak için hangi eylemliliklerde bulunacağınızı öğrenmek istiyorum. saygılarımla.

sevgili Önder Bey, yasa artık geçmiş durumda. Ancak bugüne kadar bu konuyla ilgili bakan beyle, Müsteşar yardımcısı, Sivas milletvekilleri Mustafa Açıkalın ve Selami Uzun ile birebir görüşmelerimiz, Milliyet gazetesinde basın ilanımız, yerel basında konuyla ilgili basın açıklamamız ve haberlerimiz çıkmıştır.
ismail gönen 19.11.2009
Dünyamızda her 15 dakikada bir kişi kuduz hastalığı nedeniyle ölmektedir. Ülkemizde kuduz hastalığı endemik olarak görülmeye devam etmektedir. Kuduz riskli temas olgularının Türkiye'deki insidansı Avrupa'ya göre çok yüksektir. Aynı zamanda yılda 100.000 kuduz riskli temas olgusundan çoğunun aşı tedavisine alınması, bu sorunun halk sağlığı boyutu yanı sıra ekonomik boyutunu da beraberinde getirmektedir. Ülkemizde kuduz vakalarının halk sağlığı açısından önemli bir problem olması nedeniyle çalışmamızda hekimlerimizin kuduz şüphesi durumunda yapılacaklar la ilgili bilgi ve tutumlarını değerlendirmeyi amaçladık. İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ve Marmara Üniversitesi Etik Kurul onayı ile yapmakta olduğumuz bu çalışma 41 sorudan oluşmaktadır. Bu araştırmaya vakit ayırarak katkıda bulunmanız, hekim olarak halk sağlığına önemli bir yararı olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak bu ankete katılabilirsiniz. http://anket.marmara.edu.tr/v2/survey.php?sid=227 Proje Yürütücüsü: Doç. Dr. Ahmet Soysal Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Bilim Dalı Tel:0216 327 1010/701 Email: ahsoysal@yahoo.com Proje Tez Sorumlusu: Dr. İsmail Gönen Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları A.B.D. Tel:0216 327 1010/701 Email: asklep78@yahoo.com

1 
DUYURULAR

KAMPANYALAR


Copyright © 2009 Sivas Erzincan Tabip Odası